Android - IPN data - dátové komunikácie

Prejsť na obsah


APLIKÁCIE PRE ANDROIDMeniny a mená
Šikovná aplikácia, ktorá Vám pomôže nezabudnúť na meniny a narodeniny svojich blízkych a známych, zavolať im, poslať im SMS alebo mail z pripravených vzorov, nastaviť si pripomienku. V kontaktoch vyhľadáva nielen podľa tvaru mena v kalendári, ale aj podľa aliasov. Do kalendára je možné dopĺňať si mená, ako aj iné dôležité dátumy. Úžasné možnosti prispôsobenia a jej funkcie z nej robia jedinečnú aplikáciu.
Buď vedomý
Aplikácia je určená pre tých, ktorí nie sú spokojní s mechanicným spôsobom svojho života. Implementované metódy "Tu a teraz" a "STOP cvičenie", prípadne aj oboznámenie sa s filozofiou E.Tolleho a G.I.Gurdžijeva môžu človeku pomôcť prežívať svoj život viac vedome a stať sa svojím pánom.TldNark mobile
Aplikácia je určená pre zákazníkov EDI providera TELEDIN (na Slovensku zastúpeného firmou IPN data) na monitorovanie prijatých a odoslaných EDI správ v mobilnom telefóne s Androidom. Je alternatívou webovej aplikácie TldNark s rovnakou funkčnosťou.

Žijem
Aplikácia by sa chcela pokúsiť zlepšiť situáciu ľudí, ktorí nevidia zmysel života, trpia depresívnymi stavmi, úzkosťami, prípadne uvažujú nad samovraždou. Z aplikáciou ponúkaných funkcií si však vyberie každý.

Návrat na obsah