O nás - Meniny a mená

Prejsť na obsah


OBLASŤ PÔSOBNOSTI


EDI komunikácia - elektronická výmena obchodných dokumentov medzi obchodnými partnermi

www.EDIkomunikacia.sk


Dátové komunikácie, komunikačný SW

www.ipndata.sk


Špeciálny diagnosticko-terapeutický software pre alternatívnu / celostnú medicínu

www.DrAlter.sk
HISTÓRIA A SÚČASNOSŤ


IPN data bola založená v roku 1994. Od začiatku činnosti sme  sa orientovali na dátové komunikácie. Hlavnú náplň našej činnosti tvorilo prepájanie vzdialených počítačov (zber a distribúcia dát medzi organizačnými jednotkami firmy), prepájanie sietí LAN, pripájanie počítačov a sietí LAN k Internetu.

V roku 1997 sme rozšírili našu ponuku o novonasadzovanú technológiu ISDN. Organizovali sme školenia pre technikov a prezentácie, ktoré priblížili možnosti tejto skvelej komunikačnej technológie. V našej ponuke boli výkonné ISDN produkty s výnimočnými vlastnosťami.

Zlepšená dostupnosť Internetu a jeho vyššia rýchlosť nám umožnili pre našich zákazníkov realizovať Virtuálne privátne siete.

V roku 1999 sme sa stali výhradným distribútorom pre jedinečné komunikačné programy českej firmy AION CS, ako aj programu ACS/TP. Išlo o komunikačné automaty pre automatizovaný a bezpečný offline prenos dát.  

V roku 2001 sme sa začali špecializovať na EDI - elektronickú vymenu dokumentov. Od 2003 sme výhradné obchodné zastúpenie TELEDIN Praha, jedného z najvýznamnejších českých VAN operátorov.

V súčasnosti je EDI pre retail a automobilový priemysel našim hlavným zameraním.NAŠE PRIORITY


Kvalita

Vždy sa snažíme dodávať zákazníkom len kvalitné produkty, ktoré sa od konkurencie líšia špeciálnou funkcionalitou. Kvalita našich služieb vyplýva z odbornosti a profesionality našich pracovníkov.

Serióznosť
Seriózny prístup k zákazníkovi, prehľadná cenová politika, čestnosť a charakter - to sú naše priority.

Spoľahlivosť

Dodržiavanie sľúbených termínov a dohôd je podmienkou, aby sme boli pre našich zákazníkov spoľahlivým partnerom.

Návrat na obsah