Obsah  
 

Vloženie textu petroterapie

Keď v editovacom okne  kliknete PRAVÝM tlačidlom myši na tlačidlo Kamene zobrazí sa nasledovné okno, ktoré vám umožní rýchle opakované vkladanie textu:

 

 

Vložiť text - kliknutím vložíte text petroterapie podľa toho, ktoré voľby ste zaškrtli. Text v editovacom okne potom môžete upraviť, vymazať nepotrebné slová, ...

 

Vložený text v poli Poznámka môže vyzerať nasledovne:

 

<Petroterapia>
Na postihnuté miesto, nad postihnutý orgán, prípadne na meridán alebo akupunktúrny bod sa nalepí na celý deň alebo jeho časť kladný liečivý harmonizujúci individuálne vhodný kameň.
Na celkovú harmonizáciu sa použije kladný liečivý harmonizujúci individuálne vhodný kameň na noc pod vankúš a cez deň do vrecka.
Počas dňa je vhodné piť 2-3 dl aktivovanej vody, na prípravu ktorej sa použije kladný liečivý harmonizujúci individuálne vhodný kameň. Kameň vložte na noc do pohára s vodou. Ráno ho vyberte a dajte zregenerovať na slnko. Vodu pite v dvoch dávkach.
Po každom použití je potrebné kameň umyť pod tečúcou vodou a nechať zregenerovať na slnku. Vhodné je používať striedavo 2-3 kamene.
</Petroterapia>

 

 

>>>

  ©2004-2015 IPN data Zvolen, www.DrAlter.sk, info@DrAlter.sk                                                                           Verzia: 8.286