Obsah  
 

Znamenia zverokruhu

Podobne ako numerológia pomôže slnečné znamenie, v ktorom je človek narodený odhaliť isté dané povahové črty a vlastnosti, ktoré sme dostali do vienka. 

Dr. Alter ku každému znameniu zobrazí:


- charakteristiku (ako aj charakteristiku muža, ženy, dieťaťa)
- zdravie a vitalita
- vzťahy a láska
- zamestnanie a kariéra
- základné potreby

- planéta a symbolika planéty

- živel

- polarita

- vyjadrenie

 

Po otvorení okna so znameniami zverokruhu sa automaticky podľa dátumu narodenia klienta určí jemu prislúchajúce znamenie zverokruhu.

 

 

Ak sa dotyčný narodil na rozhraní dvoch znamení, je možné, že program neurčí znamenie správne, nakoľko nie je zadaný presný čas narodenia. Ak by k takejto situácii došlo, kliknite myšou na deň dátumu narodenia a tlačidlami hore alebo dolu zmeňte dátum narodenia tak, aby program určil správne znamenie.

 

Zaškrtávacie políčka povolia/zakážu vytvorenie tej ktorej časti popisu. Ak napríklad nechcete, aby sa v rozbore vyskytovalo Zdravie a vitalita, stačí keď zrušíte zaškrtnutie voľby Zdravie a vitalita

 

Samotný proces vytvorenia rozboru spustíte kliknutím na tlačidlo Vytvoriť. V spodnej časti sa vypíše celý rozbor k príslušnému znameniu. Text je editovateľný, môžete ho pred vytlačením meniť podľa vlastných požiadaviek.

 

Vytlačenie rozboru dosiahnete kliknutím na tlačidlo Vytlačiť.

 

Tlačidlom Upraviť zoznam zobrazíte okno so zoznamom znamení, v ktorom môžete upravovať texty k jednotlivým znameniam.

 

 

V zozname vľavo vyberte znamenie, ktorého texty chcete upraviť a kliknutím na tlačidlo Upraviť sa  zobrazí okno, v ktorom prevediete zmeny príslušného textu.

 

 

Prevedené zmeny uložíte tlačidlom Zapísať.

>>>

  ©2004-2015 IPN data Zvolen, www.DrAlter.sk, info@DrAlter.sk                                                                           Verzia: 8.286