Obsah  
 

Drahé kamene - analýza zaevidovaných symptómov

Analýza vyhodnocuje percentuálne vyjadrenie počtu zaevidovaných symptómov, v ktorých petroterapii sa drahý kameň odporúča, k celkovému počtu zaevidovaných symptómov v konzultácii. Ak je v konzultácii zaevidovaných 100 symptómov a analýza udáva hodnotu pre drahý kameň 20%, znamená to, že 20 zo 100 symptómov zaevidovaných v konzultácii odporúča v petroterapii tento drahý kameň ako liečivý.

 

 

V spodnej časti okna je v zozname s názvom Symptómy zaevidované v konzultácii, ktoré odporúčajú daný drahý kameň ku každému odporúčanému drahému kameňu zobrazený zoznam zaevidovaných symptómov a diagnóz, ktoré odporúčajú dané kameň ako liečivý. 

 

Kliknutím na tlačidlo Zobraziť kameň sa v zozname drahých kameňov zobrazí vybraný kameň.

 

Tlačidlo Vložiť do odporúčania zabezpečí zápis označených drahých kameňov do textu odporúčaného riešenia. 

 

Tlačidlo Vytlačiť vytlačí zoznam označených drahých kameňov s ich popisom, liečivými účinkami, pôsobením na ducha, dušu a telo a prislúchajúcimi znameniami zverokruhu.

 

Drahé kamene pre vloženie do odporúčania alebo vytlačenie označíme tak, že stlačíme a držíme klávesu Ctrl a ľavým tlačidlom myši klikneme na názvy tých kameňov, ktoré chceme označiť.

 

Táto analýza pomôže terapeutovi vybrať drahé kamene, ktoré majú "najširokospektrálnejší účinok", teda pôsobia liečivo na najviac symptómov, ktoré sa u pacienta prejavujú. To však nemusí znamenať, že budú pre pacienta tými najvhodnejšími liečivými kameňmi. Každopádne však stojí za vyskúšanie ich do liečby zaradiť, prípadne odmerať ich účinok pre pacienta či už EAV prístrojom, kineziológiou alebo kyvadlom.

 

>>>

  ©2004-2015 IPN data Zvolen, www.DrAlter.sk, info@DrAlter.sk                                                                           Verzia: 8.286