Obsah  
 

Zoznam drahých kameňov

Pri petroterapii (liečbe energiou kameňov) možno používať tak obyčajné kamene, ako aj drahé kamene, ktorých účinok môže byť silnejší, nakoľko sa pridáva aj pôsobenie vibráciou farby.

 

 

K jednotlivým kameňom je uvedený obrázok (každý kameň môže mať viac farebných odtieňov, neberte prosím preto tento obrázok ako smerodatný. Program Dr.Alter nechce byť mineralogickým atlasom drahých kameňov, takže obrázky prosím berte len ako ukážku jedného z mnohých výzorov daného minerálu).

 

Okrem obrázku je uvedený popis, "duchovné" vlastnosti a pôsobenie na našu psychiku, liečivé účinky na fyzické telo, prislúchajúce znamenia zverokruhu a v poznámke nájdete návody a upozornenia pre manipuláciu s kameňom.

 

Pridať - tlačidlo pre pridanie nového kameňa. Viac informácii ...

Upraviť - tlačidlo pre úpravu textu alebo zmenu obrázku existujúceho kameňa. Viac informácii ...

Vymazať  - tlačidlo pre vymazanie kameňa zo zoznamu 

Vytlačiť - tlačidlo pre vytlačenie textov k danému kameňu. Obrázok sa z už vyššie spomenutého dôvodu netlačí. Môžete vytlačiť naraz aj viac kameňov a to tak, že ich označíte postupným klikaním ľavým tlačidlom myši pri súčasne stlačenej klávese Ctrl.

 

>>>

  ©2004-2015 IPN data Zvolen, www.DrAlter.sk, info@DrAlter.sk                                                                           Verzia: 8.286