Obsah  
 

Fyzické príznaky - Rôzne (Užívateľom definované skupiny symptómov)

Skupina všeobecných symptómov sa stáva s počtom pribúdajúcich symptómov dosť neprehľadná a tak sme sa rozhodli doplniť možnosť definovať si vlastné skupiny symptómov podľa potrieb užívateľa. Okno so skupinami sa otvára z Fyzických príznakov kliknutím na poslednú položku zoznamu Rôzne. Dvojklikom myšou na názov skupiny sa otvorí príslušný zoznam symptómov.

 

 

 

Skupiny laboratórnych vyšetrení predstavujú akési duplikáty záznamov z tabuľky laboratórnych hodnôt s tým, že sú tu zaevidované laboratórne vyšetrenia pre zníženú a zvýšenú hodnotu ako symptómy s príslušnými príčinami. Tieto symptómy sú potom využívané v analýzach.

 

Ak chcete pridať názov novej skupiny, zapíšte ho do poľa Pridanie nového názvu skupiny symptómov a potom kliknite na tlačidlo Pridať.

Vymazanie názvu skupiny dosiahnete kliknutím na tlačidlo Vymazať. Vymaže sa len názov skupiny symptómov, symptómy samotné sa nevymažú.

 

 

 

 

>>>

  ©2004-2015 IPN data Zvolen, www.DrAlter.sk, info@DrAlter.sk                                                                           Verzia: 8.286