Obsah  
 

Čakry

Čakry sú energetické centrá na tele, ktoré slúžia ako prijímacie stanice, transformátory a rozdeľovače energie rôznych frekvencií. Okrem toho tiež energiu vyžarujú do okolia. Na ľudskom tele je niekoľko desaťtisíc čakier, pričom 7 je hlavných, asi 40 vedľajších a ostatné majú menší význam. Hlavné čakry väčšiny ľudí majú obvykle priemer okolo 10 cm. Pri duchovnom rozvoji človeka sa čakry zväčšujú, frekvencia ich vibrácií sa zvyšuje a aj ich farby sú jasnejšie a žiarivejšie. Čakry sa neustále otáčajú, čo spôsobuje, že energia je vťahovaná do vnútra čakier. Keď sa zmení smer otáčania, energia prúdi z čakier von.

 

K jednotlivým čakrám prislúchajú orgány, žľazy, farba, hormón, živel, ... Okrem týchto informácií vám program poskytne informácie o prejavoch harmonickej a dosharmonickej funkcie jednotlivých čakier, o možných spôsoboch harmonizácie čakry. Harmonizáciou čakier sa odstraňujú prvotné energetické poruchy, ktoré neskôr spôsobujú prejavy na fyzickom tele. Treba však podotknúť, že tieto energetické poruchy v čakrách spôsobuje nesprávne myslenie a konanie človeka, ako aj rôzne emocionálne bloky, získané počas života.

 

Kliknutím na tlačidlo Čakry sa zobrazí nasledovné okno:

 

 

Pohyb po zozname čakier je možný buď klikaním na tlačidlá < a >, alebo kliknutím myšou na požadovanú čakru na obrázku.

Pokiaľ je potrebná úprava textu pre niektorú čakru, zvoľte ju a kliknite na tlačidlo Upraviť. Zobrazí sa nasledovné okno.

 

 

Po vykonaní potrebných zmien ich nezabudnite uložiť kliknutím na tlačidlo Zapísať.

 

Popis k jednotlivým čakrám možno vytlačiť kliknutím na tlačidlo Vytlačiť.

 

Disharmóniu jednotlivých čakier charakterizujú isté symptómy, ktoré zobrazíte tlačidlom Symptómy alebo kliknutím pravým tlačidlom myši na konkrétnej čakre na obrázku. Tak ako ostatné symptómy ich potom môžete vložiť do konzultácie.

 

 

Vložením týchto symptómov možno v prvom kroku tvorby odporúčaného riešenia zobraziť analýzu stavu čakier jednak podľa počtu symptómov jednotlivých orgánov, ako aj podľa počtu symptómov jednotlivých čakier.

 

 

 

 

 

>>>

  ©2004-2015 IPN data Zvolen, www.DrAlter.sk, info@DrAlter.sk                                                                           Verzia: 8.286